Sıkça Sorulan Sorular

Ana sayfada sağ üstte bulunan “Giriş Yap veya Üye ol” linkine tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. 

• Satın almak istediğin ürünleri sepete ekle. • Sayfanın sağ üst bölümündeki “Sepetim”e tıklayarak ürünleri görüntüle ve alacağın ürünler tamamlandıysa “Sepete git” butonuna tıklayarak satın alma işlemine devam et. • Teslimat ve fatura adresini belirle. (Dilersen teslimat ve fatura adreslerini farklı belirleyebilirsin.) • Kargo seçeneklerinden birini seç. • “Satın al” butonuna tıklayarak ödeme işlemlerine ilerle ve buradan istediğin ödeme şeklini seçerek bilgilerini doldur. • Siparişini onaylamadan önce yandaki sütundan siparişi kontrol edebilir ve dilersen değişiklik yapabilirsin. • Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuyup kabul ettiğine ilişkin kutucukları işaretledikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş işlemini tamamlamış olursun.

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin.

Şimdilik Siparişleri sadece yurtiçi adreslere gönderebiliyoruz.

Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Fatura Adresi” eklerken fatura tipini “Sirket” olarak seçip gerekli bilgileri girerek faturanın bir şirket adına kesilmesini sağlayabilirsin.

Evet. Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Teslimat Adresi” ve “Fatura Adresi”ni farklı seçebilirsin. Böylece ürünler ve faturanız farklı adreslere gönderilir.

Sipariş kargoya verilmeden tümünü ya da bir kısmını iptal edebilirsin. Üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" altında ilgili siparişi seçerek iptal talep mesajı göndermen yeterli.

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından veya mailinize ve sms ile gelen kargo ve takip numarasından öğrenebilirsin. Kargoya verilmişse yine bu sayfadan gönderinin durumunu takip edebilirsin.

Faturada/irsaliyede belirtilen ürünlerle paketin içinden çıkan ürünler farklı ise yada eksik ise durumu kargo görevlisi eşliğinde tutanağa geçirip destek@kalitebul.com adresine gönderebilir ya da +90 (850) 840 29 52 numaralı destek hattımıza ulaşabilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.

Gelen paketleri kontrol ederek teslim almanı tavsiye ediyoruz. Paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisi ile bu durumu tutanağa geçirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin hasarlı ulaştığı ve hasarın ne olduğunu tutanakta mutlaka belirtilerek hem alıcı hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Tutanağı destek@kalitebul.com adresine gönderebilir ya da +90 (850) 840 29 52 numaralı Whatsap destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Ekibimiz derhal sizinle iletişime geçerek sorunu çözecektir.

Ürün hatalı ve eksik çıkması durumunda teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz. Bunun için Siparişlerim sayfasındaki “Hesabım” bölümünden ve Anasayfa alt kısımda bulunan "İade Forum"unu veya +90 850 840 29 52 numaralı Müşteri Hizmetleri hatımızı arayarak talebini bize iletebilirsin. Ekibimiz en kısa sürede size yardımcı olacak. İade ve Cayma hakkı ile ilgili yasal ve detay bilgi veren iade koşulları ve Kullanım Sözleşmesi sayfamızdan erişebilirsiniz.