Ödeme ve Teslimat

ÜRÜN BİLGİSİ

  1. Sipariş ettiğiniz ürünler ile gönderim için hazırlanan ürünlerin karşılaştırması yapılır. Siparişlerinizin gönderim sürecine hazırlık aşaması özenle takip edilmektedir. 


  1. KALİTE KONTROL 

  1. Siparişiniz sisteme düştükten sonra 2 (iki) aşamalı kontrolden sonra paketleme aşamasına geçmektedir. Bulalgetir.com için özel tasarlanmış ışıklı masa sistemi ile sipariş ettiğiniz ürünler en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Defo, leke, yırtık, sökük gibi hataları bulunmaması halinde siparişiniz paketleme aşaması geçmektedir.

FATURA BİLGİSİ

Faturanız kayıtlı e-mail adresinize gönderilmekle birlikte,basılı nüshası da siparişinizle birlikte tarafınıza ulaştırılacaktır. Stok ve fiyatlar otomatik olarak entegrasyon ile güncellenmekle olup,olası hatalara karşı ürün fiyatı piyasa ortalamasının çok altında veya üstünde ve stok miktarı 1-2 gibi kritik seviyede olan ürünler için Mağazaya soru sor adımından öncelikle teyit almanızı rica ederiz.


SEVKİYAT BİLGİSİ

Sistemimize düşen siparişler ve hafta içi verilen siparişler 48 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmasına teslim edilen sipariş 1-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma, hava şartları,kargo firması kaynaklı vb gecikmelere göre değişiklik gösterebilir. Kargo firmasının telefon ile bildirim yapma zorunluluğu yoktur. Üye kayıt formunda bizlere bildirilen bilgileriniz E-POSTA ve SMS ile alıcağınız hizmet ile ilgili anlık takip bilgisi verilmektedir. Ürün teslimatı mağazamız ile kargo firmasının görevi olsa da aldığınız hizmetin takibini yapma yükümlülüğünüz bulunmaktedir. Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar ürünü karkırık ezilmiş yada hasarlı olarak gelirse kargo görevlisinden "HASAR TESPİT TUTANAĞI" tutmasını isteyiniz. Alınacak "HASAR TESPİT TUTANAĞI" ile bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gönderiyi sağlam ve eksiksiz almış olduğunuz varsayılacak ve daha sonra yapacağınız  iade ve değişiklik için iade koşullarında belirtiğimiz maddelere istinaden başvurularınız kabul edilmiyecektir.


Ödeme ve Teslimat Bilgisi

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda Bulalgetir.com  üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 840 29 52 numaralı fax’a gönderin ve durumu info@samkoticaret.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.